Techfarma Kurumsal

HAKKIMIZDA
İlaç sektörüne hizmet veren TECH FARMA Makina San. Ltd. Şti., 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız,özel üretim makina, makina revizyonları, tüm kalıplar ve yedek parçaları imalatında çalışan uzman kadrosu ile 25 yıllık tecrübe ile kaliteli, sorunsuz, hassas ve hızlı üretim anlayışı çerçevesinde Türkiye’de devamlı büyüyerek gelişen beşeri,veteriner ilac ve gıda sektörüne hizmet vermektedir.

Blister Ambalaj, Seperatör Ambalaj, Süspansiyon Dolum, Likit Dolum, Kapsül, Kutulama, Spesutuvar,Konveyör ve Taşıma, Otomatik Ürün Dizme ve Yedek Parça üretiminde her kapasite ve büyüklüğe uygun ,tasarım çalışmaları bulunmaktadır.
Yılların tecrübesini, kalite ve estetiği ürünlerine yansıtarak sektör ile birlikte büyümekte olan TECH FARMA Makina San. Ltd. Şti, ilaç,veteriner ve gıda sektöründe; Makina, Kalıp ve Yedek Parça üretimini pazarında gerçekleştirdiği başarılar ile güçlü bir yer edinmiştir.

MİSYON / VİZYON
Bağlı bulunduğumuz sektördeki 16 yılın üzerinde ve hala devam eden faaliyet süremiz boyunca güvenden, kaliteden,dürüstlükten,müşteri memnuniyetinden ve yenilikçi olmaktan ödün vermedik. Sürekli iyileştirme ve gelişimi hedefleme bilinci ile çalışarak müşterilerilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet ve ürünler ürettik. Tüm bunları yaparken çalışanlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortam çalışmalarını sağladık.

İLKELERİMİZ
- Güvenilirlik
- Etik ilkeler
- İnsana saygı
- Çevreye saygı
- Toplumsal sorumluluk
- Mükemmellik
- Ar-Ge
- Üretkenlik
- Tüm paydaşların mutluluğu

Hizmetler - Projeler

Tedarikçi Ağı

Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere tüm dünyayı kapsayan geniş tedarikçi ağı

Zamanında Teslim

Makinelerimizi söz verdiğimiz tarihte teslim etmek şirketimizin ilkelerinden biridir

Uzman Ekip

Alanında ilk günki aşkla devam eden 20 yıllık serüveni olan uzman kadromuz...